Avdeling Rogaland

Avklaring
Avklaring passer for deg som er usikker på hva du kan jobbe med og som har behov for bistand til å finne det ut.

Som deltaker hos oss får du individuell veiledning og oppfølging tilpasset dine behov Avklaring skal kartlegge og vurdere din arbeidsevne og eventuelle spesifikke behov for bistand for å skaffe eller beholde arbeid. Avklaringen skal bidra til at du får økt innsikt i dine muligheter på arbeidsmarkedet og i egne ressurser og ferdigheter i jobbsammenheng.

Tiltaket kan vare i 4 uker, med forlengelse på 4 + 4 uker.

Nina Gulsrud

Teamleder Rogaland

+47 909 79 256

nina.gulsrud@arbeidslivsressurs.no


Kontor Bryne

Besøksadresse:
Sandtangen 2, 4344 Bryne

Postadresse:
Postboks 20, 4349 Bryne

Hannah S. Math Henrichsen

Jobbspesialist

+47 459 76 024

hannah.henrichsen@arbeidslivsressurs.no

Ståle Bjørnsen

Jobbspesialist

+47 459 76 033

stale.bjornsen@arbeidslivsressurs.no

Tom Gustaf Dyrvik

Jobbspesialist

+47  905 30 715

tom.dyrvik@arbeidslivsressurs.no


Kontor Egersund

Besøksadresse:
Spinnerigaten 13, 4370 Egersund

Lill Marete Egge Lye

Jobbspesialist

+47  458 73 409

Lill.marete.lye@arbeidslivsressurs.no


Kontor Kopervik

Besøksadresse:
Hovedgata 39, 4250 Kopervik

Jan Arne Larsen

Jobbspesialist

+47 990 90 976

jan.arne.larsen@arbeidslivsressurs.no

Hannah Storesund Kroken

Jobbspesialist

+47 459 76 040

hannah.kroken@arbeidslivsressurs.no

Martine Skarding

Jobbspesialist

+47 458 73 407

martine.skarding@arbeidslivsressurs.no

Henriette Schevik

Jobbspesialist

+47 940 27 044

henriette.schevik@arbeidslivsressurs.no


Kontor Sandnes

Etablererkurs
Dette er et kurs på 17 uker for deg som vil/skal starte egen virksomhet. For mer informasjon kontakt din lokale NAV veileder.

Heidi Roos

Kursleder

+47 411 44 376

heidi.roos@arbeidslivsressurs.no